dialogi małżonków

Dialogi małżonków – we dwoje, we troje a może w pięcioro?

Wszystkich małżonków zapraszamy serdecznie na spotkanie, na którym przyjrzymy się naszym dialogom, rozmowom i poszukamy sposobów na uczenie się większej jedności…

W programie:

  • Słowo wstępne
  • rozważanie fragmentu Słowa Bożego – w kaplicy, w ciszy
  • najważniejsza i najdłuższa część – dialog w parach dotyczący tematu – każda para w osobnym pomieszczeniu,podsumowanie przy herbacie i modlitwa.

Konspekty do medytacji i do dialogu w parach opracowują księża i małżonkowie, a konsultuje je i zatwierdza o.Ksawery Knotz.

Czas: Piątek 16.06.16r. g.19.00

Miejsce: Parafia NMP WW w Rumi (wjazd od ul.Dąbrowskiego), sala przy kancelarii parafialnej

Zapraszamy wszystkie pary, które chcą budować więź w swoim małżeństwie i porozmawiać razem na ważne tematy.

Organizator – Komunia Małżeństw – inicjatywa dla małżonków, którzy chcą zgłębiać różne sprawy małżeńskie, duchowość małżeńską. Można przychodzić na dowolne spotkania tematyczne bez zobowiązań i deklaracji…

Po wcześniejszym mailowym zgłoszeniu zapewniamy opiekę do dzieci – opiekunowie będą czekali o g.18.15 w Oratorium (w podziemiach domu zakonnego). Prosimy o podanie ilości i wieku dzieci! (Na koniec rodzice zostawiający dzieci po opieką zrzucają się na drobną „ofiarę” dla opiekunek.)

Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy (katarzyna.nowicka@komuniamalzenstw.pl) i przekazanie zaproszenia innym małżonkom.

Z góry dziękujemy!
Pozdrawiamy
Katarzyna i Michał Nowiccy