Ksawery Knotz

Konferencja – 3 sposoby na udane małżeństwo – plakat

Chcesz żeby Twój mąż się zmienił?
Chcesz żeby Twoja żona była lepsza?
Chcesz żeby Wasze małżeństwo było szczęśliwe?
Chcesz żeby seks w Waszym małżeństwie był jeszcze bardziej udany?
Czy to możliwe? Jak tego dokonać?
Odpowiedzi usłyszycie:

7 września 2013 o godz. 9:30

knotz web

O. dr Ksawery Knotz

zakonnik, kapucyn. Studiował w Papieskiej Akademii Teologicznej oraz na Uniwersytecie we Fryburgu (Szwajcaria). Doktorat z teologii pastoralnej obronił na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wykładowca teologii pastoralnej, specjalizuje się w duszpasterstwie rodzin. Redaktor naczelny portalu www.szansaspotkania.pl.

O. Knotz to także autor znanych książek o tematyce małżeńskiej, m. in.: „Seks jest boski, czyli erotyka katolika”, „Seks jakiego nie znacie”, „Akt małżeński. Szansa spotkania z Bogiem i współmałżonkiem”.

kopycki web

Paweł Kopycki

mąż, ojciec trzech córek, z wykształcenia kartograf i filozof, popularyzator nauczania Jana Pawła II o małżeństwie i rodzinie, autor książki „Elementarz teologii ciała według Jana Pawła II”. Wraz z żoną Justyną, która z zawodu jest psychologiem, prowadzą spotkania dla młodzieży akademickiej, warsztaty, rekolekcje dla narzeczonych i dla małżeństw. Fotografik, twórca albumów, tłumacz literatury z języka angielskiego.

Zgłoszenia i zapisy do 4 września: konferencja@komuniamalzenstw.pl lub tel. 504 866 927 (po 17:00)

Szczegóły: www.komuniamalzenstw.pl

Inwestycja: 80zł od pary – materiały konferencyjne, kawa i ciastko, obiad. (Jeśli jedynie pieniądze są dla Was przeszkodą w uczestnictwie w konferencji, napiszcie e-mail do organizatorów)

Miejsce: Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi – dolny kościół, ul. NMP WW 1

SALEZJANIE
KSIĘDZA
BOSKO

STOWARZYSZENIE PSYCHOLOGÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH
ODDZIAŁ GDAŃSKI

Patronat medialny konferencji